Leszek Cichoński Guitar Workshop

Datapiątek, 21 lipca 2017, godz. 20:30

MiejsceTaras przed OCK

Nadszedł czas, by zapowiedzieć drugą muzyczną odsłonę letnich działań na tarasie przed OCK. Tym razem piątkowy wieczór wybrzmi elektrycznie, a to za sprawą dawno nieoklaskiwanego w Ostrowie Leszka Cichońskiego i jego Guitar Workshop.
Leszek Cichoński to nie tylko jeden z najlepszych gitarzystów blues - rockowych w naszym kraju ale także niestrudzony propagator tych gatunków (także jako pedagog). Współpracował z takimi tuzami jak Tadeusz Nalepa, Wojciech Karolak, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański czy Tomasz Szukalski, jak również z wybitnymi bluesmanami ze Stanów Zjednoczonych: Carlosem Jonhsonem, Sammie Fenderem, Stanem Skibby czy Johnem „Broadway” Tuckerem. Pomysłodawca i główny organizator "Thanks Jimi Festival", którego jednym z punktów jest Gitarowy Rekord Guinnessa w zbiorowym graniu przeboju Hendrixa "Hey Joe" . Do swojego wrocławskiego przedsięwzięcia rokrocznie zaprasza muzycznych gości z całego swiata.


wstęp wolny
UWAGA! W przypadku niepogody koncert na Małej Scenie OCK

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.