Raz Dwa Trzy MŁYNARSKI

Dataczwartek, 28 września 2017, godz. 19:00

MiejsceDuża Scena

Nie będzie to pierwsze wydarzenie towarzyszące jubileuszowej edycji najbardziej jesiennego festiwalu w kaledarzu OCK, ale ze względu na okoliczności jedno z najważniejszych pewnikiem. Do Ostrowa powraca jedyna taka orkiestra zawiadywana przez Adama Nowaka w repertuarze nieodżałowanego Mistrza słowa, bacznego obserwatora życia społecznego, jego nadwyraz celnego komentatora, a ponad wszystko autora tekstów niezliczonych "piosenek" - Wojciecha Młynarskiego.

10 czerwca 2017 roku mija 10 lat od nagrania przez zespół Raz Dwa Trzy kultowego albumu „Raz, Dwa, Trzy - Młynarski” .
Album powstały w wyniku bezpośredniej sugestii pana Wojciecha zyskał ogromne uznanie wśród publiczności, miano podwójnej platyny oraz dostał nagrodę Fryderyka 2008 w kategorii album roku pop.

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.


Bilety: 50 zł kup bilet oraz do nabycia w kasie OCK od 26 lipca

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.