U Studni

Datapiątek, 29 września 2017, godz. 19:00

MiejsceDuża Scena

Wrażliwy i pełen wzruszeń wieczór czeka nas dzięki muzykom o niespotykanym rytmie serca - Aleksandra Kiełb-Szawuła, Dariusz Czarny, Wojciech Czemplik, Andrzej Stagraczyński, Ryszard Żarowski.

Przed pięcioma laty podczas 20. edycji Festiwalu WSZYSTKO JEST POEZJĄ zespół zagrał swój debiutancki koncert. 
Świętując ćwierć wieku WJP ochodzic będziemy zatem pierwszy mały jubileusz w historii U Studni.
Koncert będzie jednocześnie okazją do spotkania "na żywo" z najnowsza płytą muzyków.

„Wspólne zdjęcie”  – trzecia już w pięcioletniej historii zespołu U STUDNI płyta, której twórcy i wykonawcy chwytają życie na gorącym uczynku. Wrażliwcy i poszukiwaczy pozytywnych przesłań znajdą tu cenne utwory, bazujące na poetyckim świecie wykreowanym głównie przez Adama Ziemianina. Jak na fotografii – zapisane światło i cień, zachęcające słuchacza do refleksji nad własnymi wyborami, marzeniami i przeżyciami.

Rozpoznawalne od lat brzmienie, dobra energia, takie jak na poprzednich CD (U Studni- 2012, Wąwóz naszych czasów – 2014), a także dbałość o słowo, jego piękno i jasność przekazu, stanowią wielką zaletę zespołu U Studni.


Bilety: 20 zł (do nabycia w kasie OCK i na www.kultura.pax.pl)

 

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.