Trzy po trzy

Datapiątek, 29 września 2017, godz. 20:00

MiejsceMała Scena

Trzy artystki trzy spojrzenia na sztukę

Małgorzata Dąbrówka
Ostrowianka, rocznik 1973. Brała udział w zajęciach Studium Sztuk Wizualnych w Poznaniu i warsztatach plastycznych Ostrowskiego Centrum Kultury, były pracownik tamtejszej galerii "Na dole". Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych, performersów. Po wieloletniej przerwie wraca do działań twórczych. Mieszka i pracuje od wielu lat w Hamburgu.

 

Anna Wikło
Ostrowianka, rocznik 1980. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno- Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (dyplom z grafiki). Pracuje z dziećmi uzdolnionymi plastycznie w Ostrowskim Centrum Kultury, a także prowadzi cykliczne warsztaty graficzne dla dzieci i młodzieży. Tworzy obrazy, tkaniny oraz linoryty. Uczestniczka wielu plenerów interdyscyplinarnych oraz wystaw zbiorowych. Niezaangażowana społecznie, poprawna politycznie, szuka piękna...
W malarstwie bez manifestu i programu łączy emocjonalność i skupienie na wartościach kolorystycznych obrazu.

 

Barbara Zabłocka
Ostrowianka, rocznik 1965. Z wyróżnieniem ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu i Studium Projektowania wnętrz we Wrocławiu. Malarka. Przez wiele lat plastyk Młodzieżowego Centrum Kultury i Ostrowskiego Centrum Kultury, obecnie specjalista ds. ekspozycyjnych Galerii Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim. Projektant, grafik komputerowy i scenograf, której prace znajdują się krajowych i zagranicznych kolekcjach prywatnych.
Uczestniczka kilkunastu plenerów, wystaw indywidualnych i zbiorowych.

 

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.