André Rieu. Amore – mój hołd dla miłości

Dataśroda, 15 sierpnia 2018, godz. 17:30

MiejsceKino Komeda

Koncert z cyklu  NASZE RETRANSMISJE       

 „Amore – mój hołd dla miłości”
w wykonaniu André Rieu i Jego Orkiestry Johanna Straussa z solistami z całego świata.Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoimi muzykami, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. 
To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.
Koncert, który obejrzymy będzie przeniesieniem na ekran kinowy spektaklu, który odbędzie się w Maastricht, na żywo, 07 lipca, a więc gratka nie lada, że tak szybko i my będziemy mogli nasycić się pięknem muzyki w wykonaniu zespołu muzyków pod kierownictwem Pana Rieu.  

 

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej...
Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

 

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa)

 

BILETY: 
bilet normalny 30 zł, bilet ulgowy 25 zł
grupowy 20 zł od osoby (grupa - od 4 osób) 

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.