KABARET STARSZYCH PANÓW. Przeboje wszech czasów śpiewa ARTUR GOTZ

Datawtorek, 18 września 2018, godz. 19:00

MiejsceDuża Scena

Stowarzyszenie „Ludzie dla ludzi” zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 18 września 2018 r. o godz. 19:00 w Ostrowskim Centrum Kultury.  Gwiazdą wieczoru będzie ARTUR GOTZ - aktor i wokalista młodego pokolenia, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie,  który wyśpiewa przeboje wszechczasów Kabaretu Starszych Panów. W czasie koncertu zostaną wystawione skarbony. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Maksymiliana Mareckiego. U dziecka zdiagnozowano neuroblastomę IV stopnia, czyli złośliwy nowotwór, który rozwinął się w jamie brzusznej.

 

Bezpłatne bilety do odbioru w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Asnyka 26 oraz w Ostrowskim Centrum Kultury.
Ilość miejsc ograniczona.

 

 

 

KABARET STARSZYCH PANÓW
Przeboje wszech czasów śpiewa
ARTUR GOTZ

 

Pierwszy program Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora, został wyemitowany przez telewizję 16 października 1958 roku.  Repertuar Kabaretu był w ciągu minionego półwiecza wielokrotnie opracowywany przez wielu znamienitych artystów i wokalistów, co świadczy o absolutnym mistrzostwie tekstów piosenek i muzyki, będących dla kolejnych pokoleń niekończącą się inspiracją. Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, ale dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.

Na program składają się wielkie szlagiery: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko. Jest to również wyjątkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk, Adziba.

Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jego poprzednie płyty, „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”, prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA i Australii. Artysta zagrał ponad 400 koncertów.

Oficjalna strona artysty:  www.arturgotz.pl

 

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.