6. Mazel Tov Festival. Warsztaty tańca izraelskiego

Datasobota, 17 listopada 2018, godz. 12:30

MiejsceForum Synagoga

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

 

 

Monika Leszczyńska
Pierwsza polska instruktorka tańca izraelskiego.

Prowadzi grupę Snunit od 1998 roku. Współuczestniczyła w tworzeniu grup w innych miastach, przeprowadziła ogromną ilość warsztatów w całej Polsce, od kilku lat współorganizuje międzynarodowe warsztaty w Warszawie i nie tylko. Oddana idei rozpowszechniania tańca izraelskiego.
Niezwykłe w prowadzonej przez nią grupie jest to, ze radość ze wspólnego tańczenia odnajdują zarówno osoby tuż po maturze jak i studenci uniwersytetów trzeciego wieku. Jej zdaniem najlepiej uczyć się po prostu tańcząc, dlatego przekonuje osoby, które przychodzą pierwszy raz, żeby włączały się w taniec, choć wydaje się to trudne. Warto zaufać mądrości ciała i dać sobie czas, a rezultaty przyjdą na pewno. Atmosfera zajęć zachęca do cieszenia się tańcem niezależnie od tego, czy zna się kroki tańca, do przekraczania granic własnego komfortu i wkraczania w NIEZNANE, jakim jest TANIEC.

 

opłata: 10 zł / 1 osoba

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.