Przygoda z ogrodnikiem

Datapiątek, 15 marca 2019, godz. 19:00

MiejsceDuźa Scena OCK

OŚWIADCZENIE ORAGNIZATORA:

Agencja Teatralna, która jest organizatorem spektaklu pt. Edukacja Rity, który miał się odbyć w dniu 15.03.2019 o godz.19.00 w OCK z przyczyn zdrowotnych jednego z wykonawców zostaje odwołany.
Bilety można zamienić na inny spektakl proponowany w tym dniu, czyli 15 marca 2019 o godzinie 19.00 i zachowują ważność.

Za zmianę przepraszam,
Przemysław Galant

 

***

 

Dokąd prowadzi żądza pieniądza?

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera.
Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich…?

Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość?

Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…

Obsada:
Anna Mucha
Michał Sitarski
Bogdan Kalus

oraz wymiennie:
Agnieszka Włodarczyk / Laura Samojłowicz
Bartek Żukowski / Artur Krajewski
Anna Oberc / Katarzyna Cichopek 

Czas trwania spektaklu: 160 minut w tym 1 przerwa
bilety: 120 zł

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.