Barbara Wrońska | 32. Międzynarodowy Przegląd WŚnR

Datapiątek, 5 kwietnia 2019, godz. 21:00

MiejsceMała Scena

Zapraszamy na na pierwszy koncert w ramach 32. Międzynarodowego Przeglądu Wszyscy Śpiewamy na Rockowo.

Barbara Wrońska to utalentowana wokalistka, kompozytorka, aranżerka, autorka tekstów, artystka niebanalna i nieprzewidywalna, a zarazem pracowita i skromna. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Od niedawna artystka solowa – jej debiutancki album, ukazał się w lutym 2018 i odniósł duży sukces, a singiel „Nie czekaj” przekroczył już 1 300 000 odsłon na YouTube.
Po latach pracy zespołowej Barbara Wrońska postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. „Dom z ognia”, ukazał się w lutym 2018 r. za ten właśnie album artystka otrzymała nagrodę Mateusza Trójki 2018 oraz nominacje do Fryderyka w kategoriach Album Roku Pop Alternatywny. Pierwszy singiel pt. „Nie czekaj”, promujący autorski album, odniósł bardzo duży sukces. Utwór odbił się szerokim echem w mediach i wśród fanów.


bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie OCK oraz na www.kultura.pax.pl

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.