TEATR BRAMA Moja gra | OFTeN

Dataczwartek, 16 maja 2019, godz. 19:00

MiejsceOCK

TEATR BRAMA /Goleniów

„Moja gra”

scenariusz: Daniel Jacewicz, Nastia Miedviedieva                                                                                            

reżyseria: Daniel Jacewicz                                                                                                                                   

występuje: Nastia Miedviedieva

premiera: 12.01.2019 r., Goleniów

Wszystko gra. To tylko gra. Moja gra. Aktorska gra. Nasza gra z samym sobą. Każdy ma jakąś grę, zabawę, która go inspiruje. Monodram w wykonaniu Anastazji Miedviedievy jest słodko – gorzką grą z własnym życiem, postanowieniami i celami. Świadomość własnych problemów staje się faktem sztuki. Nabierzmy dystansu i zobaczmy swoje cudowne ułomności. Nasz raj nie musi być smutny. Nie wszystko musi być poważne. Każda gra ma swoje zasady. Jest tylko pusta przestrzeń i my, ci którzy grają. Warto zagrać, by zmienić perspektywę.                                                                                                   Spektakl „Moja gra” jest autorską wypowiedzią, która w zabawny i lekki sposób opowiada o trudach wyborów. Jest to wyjątkowe i zwyczajne spotkanie reżysera i aktorki, spotkanie doświadczeń i wrażliwości dwójki ludzi.

Teatr Brama istnieje od 1996 roku w Goleniowie. Założycielem Teatru jest Daniel Jacewicz. Teatr Brama skupia znaczną liczbę niespokojnych i twórczych młodych ludzi, którzy swoją odmiennością nie mogą wpisać się do końca w ramy archetypów małego miasteczka. Działalność Bramy ma zdecydowany wpływ na społeczność lokalną – edukacyjną formułę pracy Teatru można określić terminem Social Community Theatre. Brama ma za sobą około tysiąca występów w Goleniowie i różnych miastach Polski, Niemiec, Ukrainy, Danii, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Szkocji, USA, Norwegii, Łotwy, Japonii i Peru. Teatr jest laureatem najważniejszych festiwali teatru alternatywnego. Współtworzy inicjatywę Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej i Ogólnopolskiej Offensywy Teatralnej.


Bilety: 10 zł

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.