Poznaj miasto | Ujrzyj

Datasobota, 20 lipca 2019, godz. 10:00

MiejsceForum Synagoga

POZNAJ MIASTO!

BEZPŁATNE LETNIE WARSZTATY
GDZIE: Forum Synagoga, ul. Raszkowska 21, 63-400 Ostrów Wielkopolski
ZAPISY: stowarzyszeniewspolne@gmail.com


Podczas wakacyjnych działań w ramach projektu "Poznaj miasto!" przeszukamy ostrowskie zakamarki i ulice. Postaramy się z ciekawością i niezwykłą wyobraźnią przemierzyć wiele często niedocenionych i nieodkrytych miejsc. Poprzez zorganizowanie wszechstronnych warsztatów spojrzymy na Ostrów Wielkopolski z wielu niezwykłych perspektyw. Zależy nam, aby miejska narracja opowiedziana przez wiele mediów była pretekstem do stworzenia wspólnej wystawy na zakończenie projektu.

WARSZTATY DLA RODZIN
20-21 VII / 10:00 -14:00

UJRZYJ
Warsztaty fotograficzne
Prowadzenie: Aleksandra Białek i Marcelina Rajewska


Wspólnie z dziećmi i ich opiekunami przeszukamy ostrowskie ulice, miejsca ważne dla mieszkańców, opuszczone, a jednocześnie zapisane na kartach historii miasta. W utrwaleniu tak ulotnych chwil, jak spacer pomoże nam technika fotografii analogowej. Każde dziecko dostanie swój aparat, dzięki któremu będzie mogło uchwycić swój punkt widzenia miasta.

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.