Poznaj miasto | Nagraj

Dataniedziela, 25 sierpnia 2019, godz. 10:00

MiejsceForum Synagoga

POZNAJ MIASTO!

BEZPŁATNE LETNIE WARSZTATY
GDZIE: Forum Synagoga, ul. Raszkowska 21, 63-400 Ostrów Wielkopolski
ZAPISY: stowarzyszeniewspolne@gmail.com


Podczas wakacyjnych działań w ramach projektu "Poznaj miasto!" przeszukamy ostrowskie zakamarki i ulice. Postaramy się z ciekawością i niezwykłą wyobraźnią przemierzyć wiele często niedocenionych i nieodkrytych miejsc. Poprzez zorganizowanie wszechstronnych warsztatów spojrzymy na Ostrów Wielkopolski z wielu niezwykłych perspektyw. Zależy nam, aby miejska narracja opowiedziana przez wiele mediów była pretekstem do stworzenia wspólnej wystawy na zakończenie projektu.

 

WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY

NAGRAJ
Warsztaty z tworzenia spotu

Prowadzenie: Krystian Koźbiał i Dominika Mądry

Swój punkt widzenia Ostrowa Wielkopolskiego przedstawi również młodzież za pomocą opowieści filmowej. Czy będzie to idealny obraz miasta? Czy będą to kadry rzeczywistości? Chcemy dowiedzieć się, jak swoje miasto widzą osoby, które prawdopodobnie za kilka lat z niego wyjadą w poszukiwaniu swojej drogi życiowej. Może dzięki tym obrazom będą do niego wracać z utęsknieniem?

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.