Śladami Ostrowskich Globtroterów. Gosia Dąbrowska

Datapiątek, 30 sierpnia 2019, godz. 20:00

MiejsceMała Scena

Ostrowianie polecą do Afryki, by zdobyć najwyższą górę kontynentu, Kilimandżaro. Kierownikiem wyprawy będzie Gosia Dąbrowska, a spotkanie poprowadzi pomysłodawca projektu Agnieszka Janowska.

„Wiele lat temu przeczytałam książki, które stały się inspiracją mojej podróży do Afryki – „Śniegi Kilimandżaro” i „Pożegnanie z Afryką” . Są marzenia, które potrzebują czasu, aby dojrzeć do realizacji i tak właśnie było z podróżą, którą dokumentuje prezentacja nazwana przeze mnie „Moja Afryka”. Byłby to z pewnością bardzo subiektywny dokument, stworzony przez kogoś, kto szuka miejsc i śladów pozostawionych przez bohaterów swoich ulubionych książek. Na szczęście w podróży towarzyszył mi syn i część zdjęć i filmów jest jego autorstwa. Myślę, że dużo bardziej obiektywnie relacjonują one nasze spotkanie z Tanzanią, jej przyrodą i ludźmi. Trasę i program wyjazdu zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy sami korzystając z usług miejscowych biur podróży i przewoźników – to nie było takie trudne. Mam nadzieję, że przekonamy miłośników spotkań Śladami Ostrowskich Globtroterów do samodzielnej organizacji wyjazdów. Zapraszam.” - mówi Gosia Dąbrowska.

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.