Sylwestrowa Gala. Koncert wiedeński

Datawtorek, 31 grudnia 2019, godz. 21:00

MiejsceDuża Scena

Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego BEATA KLIMEK
zaprasza na
POWITANIE NOWEGO 2020 ROKU


SYLWESTROWA GALA - KONCERT WIEDEŃSKI 
z udziałem Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej

 

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa. Gdzie, w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach.


Wybitne kompozycje, w wykonaniu Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do najsłynniejszej sceny musicalowej Broadwayu. Na scenie światowej klasy Soliści: Evelina Liubonko – sopran, Lilia Nikitchuk – mezzosopran, Serhii Kutepov – tenor, oraz Volodymyr Shynkarenko – bas. Artyści zaprezentują niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze, światowe arie, szlagiery i duety miłosne. Całość uzupełni wspaniały występ wybitnego skrzypka Stevena Kruka.

Ta niezwykła gala będzie wzbogacona wirtuozerskim popisem par tanecznych, barwnymi kreacjami, a także wirtuozerią instrumentalną, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu. Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej, która koncertuje w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, Monachium  czy Concertgebow.


Publiczność wysłucha największe przeboje Króla Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek takich, jak: Zemsta NietoperzaKsiężniczka Czardasza, Baron Cygański, Wesoła Wdówka, Kraina Uśmiechu, czy walca Nad pięknym modrym Dunajem oraz Marsz Radeckiego.  

Koncert swoim charakterem wiernie nawiązuje do tradycji wielkich, wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu oraz na scenach całego świata.TOAST I ŻYCZENIA NOWOROCZNE!Bilety w cenie 100 zł (do nabycia w kasie OCK, od 2 grudnia 2019)

 

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.