Makar & Children of the Corn

Datasobota, 16 grudnia 2017, godz. 20:00

MiejsceMała Scena

Zapraszamy na kolejną odsłonę "Gwiazdki z bluesem". W tym roku będzie to lekarstwo na zimne grudniowe dni, gdyż oliwy do blues‘n‘rockowego ognia dolewać będzie znany ostrowskiej publiczności Andrzej "Makar" Makarewicz.



Lider grupy: Andrzej "Makar" Makarewicz.
Współzałożyciel legendarnego zespołu Seven B. w 1990 roku.
Laureat Rawa Blues 2002 "Bluesowy zespól roku 2003", "Bluesowa Płyta roku 2003", siódme miejsce na liście przebojów w radio Dublin, trzy tygodnie w pierwszej dziesiątce radio Oregon [USA).

2011-2013 współpraca z Gienek Loska Band.
2011 - laureat złotej płyty [Hazardzista-GLB). Autor pięciu z
dziesięciu utworów na albumie.
2011 - support Warren Haynes Band.
2012 - laureat festiwalu w Opolu - Debiuty, w składzie GLB.
2013 - założyciel Makar Trio, wydana płyta „Album NR1” plasuje się na listach w radio Kraków i radio Oko. Płyta zdobywa popularność w radio Ontario [Canada).

Osiągnięcia zespołu:
Zagranych ponad 110 koncertów w 2016 r . m.in. na największych bluesowych festiwalach w Polsce tj. Suwałki Blues Festiwal, Lauba Pełna Bluesa, Był Sobie Blues itp. Grupa grała z takimi gwiazdami jak Warren Haynes The Ashes & Dusi [USA), Otis Taylor [USA), Blues Pils (SE), Kult [PL) i wiele innych. Band pojawil się w dwóch ostatnich numerach najlepszej polskiej gazety bluesowej "Twój Blues". Na rok 2017 zespół został już zaproszony na 18 festiwali w tym jeden w Bratysławie na Słowacji oraz 2 koncerty na żywo w radiach. W lutym tego roku grupa wydała swoją debiutancką płytę w nakładzie 10 000 sztuk.


Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie OCK i na www.kultura.pax.pl
(ilość miejsc siedzących ograniczona)

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.