Marta Honzatko

Datapiątek, 5 października 2018, godz. 19:00

MiejsceForum Synagoga

NIE DOKAZUJ MIŁY, NIE DOKAZUJ czyli historie miłosne Honzatko

to sentymentalna podróż przez życie utkana z piosenek Marka GRECHUTY, Agnieszki OSIECKIEJ, Grzegorza TURNAUA, Jana WOŁKA, Kazika STASZEWSKIEGO w energetycznych i nowatorskich interpretacjach MARTY HONZATKO. Czasem wzruszający, czasem zabawny, czasem melancholijny koncert, który nikogo nie zostawi obojętnym.  

 

MICHAŁ RORAT (fortepian) 
Agata Półtorak /Michał  Półtorak  (skrzypce)
Maciej Półtorak (instrumenty perkusyjne) 

 

Wspólna przygoda muzyczna Michała i Marty w rozpoczęła się ponad 5 lat temu przy pracy nad spektaklem "Hemar w Chmurach" w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Porozumiewają się tym samym językiem scenicznym i muzycznym, a energia przyjaźni w życiu przenosi się na estradę i scenę. Za nimi kolejne projekty muzyczne, konkursy wokalne, spektakle, z pośród których wymienić należy recital "Nie tylko kobieta" w reżyserii Roberta Dorosławskiego oraz spektakl "Wesołe Miasteczko" w reżyserii André Hübnera-Ochodlo w całości stworzony z piosenek Agnieszki Osieckiej. Do ekipy dołączyło muzyczne rodzeństwo Póltorakow.  Artyści na codzień związani z Piwnicą pod Baranami. 

 

MARTA HONZATKO

Aktorka filmowa i teatralna.
Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Związana z Teatrem Mickiewicza od września 2012 r.
Znana krakowskiej publiczności ze scen kabaretowych Lochu Camelot oraz  Piwnicy pod Baranami.
Odtwórczyni głównej roli  w filmie Antoniego Krauze "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" (Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Listopad" w Mińsku nagrodzona za najlepszą główną rolę żeńską, a przez krytyków filmowych uznana za największe odkrycie filmu.)
Śpiewa również aktorski rock alternatywny w projekcie "Honzatko Rozmontowana" (później "Honzator") stworzonym wspólnie z Michałem Zabłockim i Aleksandrem Brzezińskim.                                                                                                                       

Laureatka Stypendium Twórczego Miasta Krakowa.
Laureatka GRECHUTA FESTIVAL 2010.

 

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie Forum Synagoga oraz na www.kultura.pax.pl

 

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.