KOMUNIKAT

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuje, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury.

Jednocześnie informujemy, że zwrotu należności za bilety zakupione w kasie OCK można dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-12.00 oraz we wtorek w godzinach 16.00-18.00 Należność za bilety zakupione za pośrednictwem portalu kultura.pax.pl zostanie zwrócona automatycznie. Ponadto informujemy, że ewentualne zwroty biletów na pozostałe imprezy organizowane w Ostrowskim Centrum Kultury dokonywane będą w oparciu o regulamin organizatora.

W sprawach organizacyjno-administracyjnych pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie: 62 736 40 60 w.62 lub mailowo: sekretariat@ockostrow.pl

Decyzją Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zostają odwołane imprezy takie jak: 33. Międzynarodowy Przegląd Wszyscy Śpiewamy na Rockowo zaplanowany na 3-5 kwietnia br. oraz Festyn Miejski majOSTaszki 9-10 maja br. Zasady zwrotu biletów jak powyżej.

W związku z zaistniałą sytuacją Dyrektor Ostrowskiego Centrum Kultury informuje o odwołaniu wszystkich pozostałych imprez do 31 maja br.

 

Więcej informacji i zaleceń w walce z koronawirusem w SERWISIE