Małgorzata Puchalska BYĆ KOBIETĄ...

Datasobota, 16 marca 2019, godz. 18:00

MiejsceForum Synagoga

Recital


MAŁGORZATA PUCHALSKA
znana jako dziennikarka Radia Eska, pracuje jako nauczyciel podstaw przedsiębiorczości w Zespole Szkół Technicznych w Kaliszu, ale od kilku lat rozpoznawana jest także jako wokalistka. Jak sama mówi zamiłowanie do muzyki zrodziło się u niej w dzieciństwie, gdy rozpoczęła naukę w szkole muzycznej I stopnia. Artystka ukończyła naukę gry na skrzypcach. Najwięcej doświadczenia i umiejętności zdobyła w Studiu Piosenki Piano Song pod okiem Anny Kowalkiewicz-Oligny.

Osiągnięcia Małgorzaty Puchalskiej to czołowe  miejsca kilka lat z rzędu na Festiwalu Ogólnopolskim Shalom oraz zwycięstwo na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Piramida 2013 w Budzyniu. Przede wszystkim preferuje piosenkę aktorską . To dzięki niej może wyrazić wszystkie emocje skrywane w głębi. Śpiewanie to ma być przede wszystkim chwila refleksji i zadumy nad otaczającym nas światem i tym co w naszym życiu jest najważniejsze. W repertuarze artystki znajdują się utwory Edyty Geppert, Michała Bajora, Alicji Majewskiej i Maryli Rodowicz – recital Małgorzaty Puchalskiej BYĆ KOBIETĄ to ma być przede wszystkim chwila refleksji i zadumy nad otaczającym nas światem i tym co w naszym życiu jest najważniejsze.


Małgorzata Puchalska - śpiew
Przemysław Olek - fortepian
Grzegorz Walendowski - saksofon
Piotr Giernalczyk - gitara


bilety: 15 zł (do nabycia w kasie Forum Synagoga i www.kultura.pax.pl)

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.