Śladami Ostrowskich Globtroterów. Krzysztof Fabijański

Datapiątek, 19 lipca 2019, godz. 20:00

MiejsceMała Scena

Czy można przez czterdzieści dni pić tylko wodę? Dlaczego od tysiącleci praktykuje się długotrwałe posty i jak wpływają one na organizm? O niekonwencjonalnych metodach oczyszczania ciała, duszy i umysłu; tańszych i skuteczniejszych niż medycyna tradycyjna opowie zapalony podróżnik po wszystkich kontynentach, trener i entuzjasta zdrowego stylu życia w zgodzie z Naturą - Krzysztof Fabijański.

Wybierzemy się razem z nim w długą wyprawę na drugą półkulę, odwiedzimy egzotyczne Filipiny, poznamy blaski i cienie biednego, zniszczonego przez setki lat kolonizacji wyspiarskiego kraju, w którym tajfuny, trzęsienia ziemi i dewastacja przyrody przez człowieka kontrastują z przepięknymi naturalnymi plażami, kokosowymi palmami, krystalicznie czystą wodą i rajskimi widokami jak z photoshopa.Śladami Ostrowskich Globtroterów to cykl spotkań podróżniczych organizowanych przez Agnieszkę Janowską/Montownie Kreatywną, odbywających się raz w miesiącu od 2012 roku. Bohaterami spotkań są ludzie z sąsiedztwa, pełnij pasji i miłości do poznawania Świata. Razem z nimi mieliśmy okazję być w najodleglejszych zakątkach Ziemi. Przemierzaliśmy bezdroża Syberii, zdobywaliśmy góry Tien Szan’u, pływaliśmy Batorym po Atlantyku, zwiedzaliśmy wyspę Hokkaido, w Afryce fotografowaliśmy pingwiny, a na Rapa Nui oglądaliśmy zaćmienie słońca.
Prelekcje przez lata, zgromadziły ponad pięć tysięcy gości, a zainteresowanie nimi ciągle rośnie.Jeżeli chcesz wziąć udział w projekcie i opowiedzieć o swojej pasji lub wyprawie zgłoś się do organizatorów spotkania – Agnieszki Janowskiej/Montownia Kreatywna
Organizator spotkania; Agnieszka Janowska/MONTOWNIA KREATYWNA
https://www.facebook.com/MontowniaKreatywna/
Koordynator projektu; Agnieszka Janowska tel. 789 466 215, a.janowska@osw.pl


Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.