Promocja 14. Rocznika OTG

Datapiątek, 17 stycznia 2020, godz. 18:00

MiejsceForum Synagoga

Promocja 14. numeru „Rocznika Ostrowskiego Towarzystwa Genealogicznego”. Publikacja (ponad 400 stron) będzie zawierać część drugą materiałów historycznych dot. Powstania Wielkopolskiego w regionie ostrowskim. W bieżącym numerze Czytelnik znajdzie genealogię rodziny Hirschów (byłych właścicieli browaru ostrowskiego), opis ciekawych, historycznych postaci związanych z regionem ostrowskim, a także opis zjazdów rodzinnych i jubileuszy, w tym 100-latków i 60-lecia kapłaństwa ks. infułata seniora Tadeusza Szmyta.
Nowością tego numeru Rocznika będzie spojrzenie na ostrowską kulturę, a w nim opis „Dnia Animatora i Pracownika Kultury 2019” ze szczegółowym przybliżeniem osób, które w wymienionym roku otrzymały szczególne wyróżnienie - Filar Kultury za całokształt działalności kulturalnej - Jadwigi Smok i Andrzeja Leraczyka.
Zawartość niniejszego numeru Rocznika z pewnością zainteresuje wielu mieszkańców naszego miasta i regionu.

 

wstęp wolny

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.