Spotkanie autorskie z Łukaszem Maciejewskim

Datawtorek, 19 grudnia 2017, godz. 18:00

MiejsceForum Synagoga

Za gospodarzem Klubu Filmowego NA WOLNOŚCI - Ewą Smolińską zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie.

NASI FILMOWI GOŚCIE
Drodzy widzowie,
z wielką przyjemnością informujemy Państwa o grudniowym spotkaniu z niezwykłymi filmowymi gośćmi. Są nimi Pan Łukasz Maciejewski - bardzo wysoko ceniony przez wszystkich kinomanów krytyk filmowy, autor wielu publikacji o filmie oraz ludziach kina i innych sztuk, a do tego wyjątkowo kulturalny i elegancki człowiek i Pani Grażyna Błęcka-Kolska - najbardziej magiczna polska aktorka filmowa.
Z Panem Łukaszem zdążyliśmy się już poznać podczas naszego ostatniego festiwalu filmowego, a Pani Grażyna Błęcka-Kolska będzie u nas gościć pierwszy raz. Wizyta aktorki przede wszystkim wiąże się z najnowszą książką Pana Łukasza Maciejewskiego pt. Aktorki Odkrycia, w której autor przeprowadza rozmowy z wyjątkowymi polskimi artystkami, tak jak to już zrobił we wcześniejszych książkach: Aktorki Spotkania i Aktorki Portrety.
Podczas promocji książki będziemy mieli okazję posłuchać wielu ciekawych historii związanych z pracą naszych miłych gości, a przed spotkaniem obejrzymy piękny film Jana Jakuba Kolskiego pt. "Jasminum" z fenomenalną rolą Pani Grażyny Błęckiej-Kolskiej i muzyką Pana Zygmunta Koniecznego, znakomitego polskiego kompozytora, naszego festiwalowego jurora.

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.