28. WJP | Kaśka Sochacka

Data: piątek, 02.10.2020, godz. 19:00
Miejsce: Duża Scena OCK


Poezja, poezja, poezja…

28. Festiwal Wszystko Jest Poezją muzycznie rozpocznie 2 października Kaśka Sochacka.

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka.

„Wiśnia EP” to debiutancka EPka Kaśki, która ukazała się nakładem Jazzboy Records. Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule, która swoją premierę miała w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. Produkcją piosenki „Wiśnia”, wspólnie z Kaśką, zajął się Olek Świerkot. „Wiśni” towarzyszy klimatyczny obraz zarejestrowany na najpiękniejszej trasie kolejowej w Polsce, relacji Wałbrzych – Kłodzko.

Kaśka była gościem specjalnym na koncertach KORTEZ PRZEDPREMIEROWO TOUR 2019/2020, podczas których w towarzystwie Korteza i zespołu wykonywała utwory „Wiśnia” oraz „Śnie”. W styczniu 2020 roku na zaproszenie Piotra Stelmacha wystąpiła również podczas Offensywy De Luxe w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka.

wstęp na koncert od godz. 18:00

 

Podczas wydarzeń organizowanych w Ostrowskim Centrum Kultury obowiązują rozporządzenia i wytyczne właściwych Ministerstw i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Warunki organizacji imprez w Ostrowskim Centrum Kultury ze względu na zagrożenie spowodowane COVID19:

– wygrodzony teren imprezy,
– ilość osób przebywających w trakcie imprezy w OCK ograniczona,
– obowiązkowe zachowanie dystansu pomiędzy uczestnikami imprezy,
– obowiązkowa dezynfekcja rąk,
– obowiązkowe zakrywanie ust i nosa.

 

bilety: 30 zł do nabycia w kasie OCK oraz na www.kultura.pax.pl

2.10. WJP_oswiadczenie_covid