28. WJP | Piotr Cugowski

Data: sobota, 03.10.2020, godz. 19:00
Miejsce: Duża Scena OCK


Informujemy, że bilety zakupione na koncert Piotra Cugowskiego, który miał się odbyć 5 kwietnia 2020 w ramach Wszyscy Śpiewamy na Rockowo, są nieważne na koncert Piotra Cugowskiego, który odbędzie się 3 października 2020 w ramach 28. Festiwalu Wszystko Jest Poezją.

 

Drugi dzień 28. Festiwalu Wszystko Jest Poezją wybrzmi pod znakiem Piotra Cugowskiego!

Piotr Cugowski to jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. Przez 20 lat stał na czele zespołu Bracia. A od początku 2019 roku prowadzi działalność solową. W październiku wydał swoją pierwszą solową płytą pt. „40”. To z tego albumy pochodzą przeboje „Kto nie kochał” (19 milionów wyświetleń na YOUTUBE), „Zostań ze mną”, „Daj mi żyć”, które podbiły radiowe listy przebojów w 2019 roku. Wcześniej z zespołem Bracia Piotr Cugowski wylansował m.in. hity „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Niepisane” czy „Po drugiej stronie chmur”.

W 2018 roku Piotr zasiadł w muzycznym show „The Voice Of Poland” w roli trenera wokalnego uczestników walczących o miano najlepszego głosu w Polsce. Jego wykształcenie muzyczne i duża wiedza merytoryczna zagwarantowały wysoki poziom widowiska.

Piotr Cugowski jest częstym gościem różnego rodzaju projektów muzycznych. Jego wrażliwość muzyczna oraz swoboda poruszania się po różnych stylach sprawiły, iż jest wokalistą bardzo cenionym również poza nurtem rockowym. Dzięki temu współpracował z czołówką polskich artystów oraz legendami światowej muzyki, jak choćby John Lord (Deep Purple), Garou.

 

wstęp na koncert od godz. 18:00

Podczas wydarzeń organizowanych w Ostrowskim Centrum Kultury obowiązują rozporządzenia i wytyczne właściwych Ministerstw i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Warunki organizacji imprez w Ostrowskim Centrum Kultury ze względu na zagrożenie spowodowane COVID19:

– wygrodzony teren imprezy,
– ilość osób przebywających w trakcie imprezy w OCK ograniczona,
– obowiązkowe zachowanie dystansu pomiędzy uczestnikami imprezy,
– obowiązkowa dezynfekcja rąk,
– obowiązkowe zakrywanie ust i nosa.

 

bilety: 60 zł do nabycia w kasie OCK i na www.kultura.pax.pl.

3.10. WJP_oswiadczenie_covid