33. WŚnR | Bitu | online

Data: sobota, 08.05.2021, godz. 18:00
Miejsce: Ostrowskie Centrum Kultury


Tegoroczny Międzynarodowy Przegląd Wszyscy Śpiewamy na Rockowo zakończymy w sposób wyjątkowy – koncertem online ZESPOŁU BITU, laureatem 32. edycji WŚnR!!!

Niestety, z powodu pandemii, w roku ubiegłym koncert nie mógł się odbyć. Cierpliwie czekaliśmy na moment, by zaprezentować BITU i udało się! Jednakże to nie wszystko – zespół, podczas pracy nad ostatnią EP-ką zaprosił do współpracy pewnego muzyka, którego z kolei my zaprosiliśmy do współpracy przy koncercie. Szczegóły tej wyjątkowej niespodzianki zdradzimy Państwu wkrótce, ale kto domyślny, ten już pewnie wie 😉

Koncert będą mogli Państwo zobaczyć: na antenie Telewizji Proart, na kanale YouTube OCK, na Facebooku OCK oraz na Facebooku WŚnR.

Zespół Bitu – laureat zeszłorocznej edycji przeglądu sporo namieszał na podobnych imprezach w całej Polsce, wracając z nich z laurami. Po wydanej EP’ce z końcem 2019 roku pojawił nowy singiel a zespół wyruszył w przewrotnie zatytułowaną trasę „Mutuality Tour”, której przystanek znajdzie się w Ostrowskim Centrum Kultury. Zespół Bitu istnieje od dwóch lat. Za nimi – debiutancka EPka „2124” (wrzesień 2018), pierwsza trasa („BiTour 2019”) i szereg wygranych przeglądów (WŚNR 2019, Gostyńskie Rockowania 2019, AEStrada Wrocław 2019…).
„Mutuality Tour” to wypadkowa zdobytych doświadczeń, przekutych w solidne, grooviaste, eksperymentalne i ekscytujące show! Przyjdźcie na koncert i poznajcie Bitu!
Trasę będzie promować seria pojedynczo ujawnianych singli, nagrana podczas sesji we Wrocławiu.
Partnerem strategicznym trasy jest Bitu Records.

Skład:
Krzysztof Hadrych – wokal, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, stage dance
Marcel Kraszkiewicz – instrumenty klawiszowe
Patryk Skorupski – gitara, stage dance
Damian Szymczak – perkusja