ANDRE RIEU | Niech znów nastaną szczęśliwe dni

Data: niedziela, 11.09.2022, godz. 16:00
Miejsce: Ostrowskie Centrum Kultury


Wielki powrót na żywo
Nowy letni koncert z Maastricht • 2022
André Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni!

Retransmisja do polskich kin

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca!

 

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

 

Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins
Dystrybucja & więcej informacji dla Widzów:
www.kinomaestro.pl
Polski zwiastun:
https://youtu.be/7sI9V2Ezkwc

Bilety: 30 zł (z uwagi na warunki Dystrybutora nie obowiązują zniżki na karty 3+, karty Seniorów, Karty Krwiodawstwa i inne)

bilety będą dostępne w sprzedaży od 11 lipca