AUTOKOREKTA | koncert online

Data: środa, 15.07.2020, godz. 19:00
Miejsce: Ostrowskie Centrum Kultury


wydarzenie prezentowane online
na facebooku i naszym kanale youtube: Ostrowskie Centrum Kultury

 

Gdy pandemia za oknem w Ostrowskim Centrum Kultury nie zwalniamy tempa! Koncert zespołu AUTOKOREKTA już 15 lipca online!

 

AUTOKOREKTA – to 10 wspaniałych i charyzmatycznych głosów i osobowości, które łączy ogromna pasja do muzyki i chęć tworzenia nowych brzmień (covery jak i własne utwory); to niezwykłe aranżacje i barwne chórki a także kreatywność, pracowitość i zdyscyplinowanie. AUTOKOREKTA to grupa wyjątkowych dziewcząt, które tworzą wybuchową mieszankę zgranych dźwięków. Zespół działa przy Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim i został założony przez Paulę Pływaczyk, która jest pomysłodawczynią i współtwórczynią projektu. Zespół działa już od 2017 roku, jednak pod nazwą AUTOKOREKTA funkcjonuje dopiero od 2019 roku.

Skład:
Marcelina Kazojć
Iga Kasprzak
Agata Kasprzak
Emilia Matyśkiewicz
Julia Wawrzyniak
Julia Banasiak
Weronika Gabryś
Aleksandra Dura
Kamila Brzezińska
Paula Pływaczyk

Mimo krótkiego stażu dziewczyny mają na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień oraz miejsc na podium, w tym nagrodę za OSOBOWOŚĆ Ostrowskiej Kultury 2019 i nagrodę w plebiscycie Osobowość Roku Wielkopolski 2019 w Poznaniu. Grupa może pochwalić się także wieloma występami i koncertami, które odbyły się nie tylko na deskach Ostrowskiego Centrum Kultury, np. support przed Maciejem Lipina, Miuoshem oraz Organkiem w Katowicach. Pod koniec marca tego roku grupa nagrała debiutancką płytę „feel happy like a woman”, na której znajduje się 10 nietuzinkowych aranżacji (autorstwa Pauli Pływaczyk) znanych już coverów, oraz jeden jej autorski utwór!