Barabuum!

Data: piątek, 08.11.2024, godz. 17:15
Miejsce: Duża Scena OCK


Barabuum!

Przygotuj się na teatralny rollercoaster, w którym sąsiedzkie relacje przekroczą granicę prywatności. „Barabuum!” to pikantna komedia Artura Barcisia, która obnaża tajemnice i skandale sąsiedzkie, wywołując salwy śmiechu!

„Barabuum!” to teatralna bomba emocji, która eksploduje w nowoczesnym mieszkaniu Anny i Juliusza oraz ich zuchwałych sąsiadów – Laury i Seby. Wieczór pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji zaczyna się niewinnie, ale szybko przeradza się w gorące i prowokacyjne wydarzenie. Z pozornie harmonijnych relacji wyłania się burzliwa mieszanka intryg, zmysłowych podtekstów i nieprzewidzianych konfrontacji.

Tego wieczoru, pełnego zaskakujących odkryć i bezwstydnych propozycji, napięcie rośnie, a przestrzeń między „normalnym” a „niepohamowanym” staje się coraz bardziej mglista. Czy małżeństwo Anny i Juliusza wyjdzie z tego bez szwanku? A może Laura i Seba pokażą im nową definicję „sąsiedzkiej pomocy”?

Przygotuj się na komedię, która nie tylko rozbawi Cię do łez, ale również sprawi, że zastanowisz się, ile tajemnic możesz tolerować za drzwiami własnego domu. Zarezerwuj bilety na „Barabuum!” i daj się porwać w wir szalonych emocji i zuchwałej zabawy!

Obsada:
Jowita Budnik
Katarzyna Wajda
Marcin Korcz
Paweł Małaszyński

 

reżyseria: Artur Barciś
autor: Cesc Gay
tłumaczenie: Hanna Szczerkowska

 

Spektakl dla widzów powyżej 16 roku życia.

BILETY