Co komu w duszy gra | koncert charytatywny

Data: środa, 23.02.2022, godz. 18:00
Miejsce: Duża Scena OCK


„Co komu w duszy gra” – koncert charytatywny na rzecz budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny zorganizowany w ramach olimpiady ZWOLNIENI Z TEORII podczas koncertu odbędzie się licytacja, z której środki zostaną przekazane na cel Fundacji TVN, jakim jest Budowa Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

wystąpią:
YOUNGBAND
TACY NIE INNI
KWARTET SAKSOFONOWY
CATCHY
ADAM PACZKOWSKI
TO ALL UNITS

Cegiełki do nabycia w sekretariacie IV Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim.
Ilość miejsc ograniczona.

 

IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina:

„Szanowni Państwo,

uczniowie naszego liceum w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” 23 lutego 2022 roku organizują koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży realizowaną przez Fundację TVN ,”Nie jesteś sam”.
Do zorganizowania koncert skłoniła nas chęć uświadomienia społeczeństwu, z jak poważnymi problemami zmaga się obecnie młodzież. Chcemy podzielić się swoją pasją z innymi, zachęcając wszystkich do wspierania osób z zaburzeniami natury psychicznej.
Do udziału w koncercie, który odbędzie się na głównej scenie sali widowiskowej Ostrowskiego Centrum Kultury, udało nam się zaprosić wielu utalentowanych muzyków z Ostrowa Wlkp. i okolic. Wszystkich nas połączyła szczytna idea. W czasie imprezy będzie się odbywać aukcja przedmiotów, które zostaną nam powierzone przez sponsorów do licytacji. Dodatkowym atutem będzie panel ekspercki z udziałem psychologów i psychiatrów, którzy wraz z młodzieżą objaśnią istotę projektu.
Wspierając naszą inicjatywę, przyczynią się Państwo do realizacji przedsięwzięcia, które jest organizowane w celu szerzenia dobra i pomocy.

Liczymy na Państwa wsparcie. „