Cohen i kobiety | Ostrów Wielkopolski | 30. Festiwal Wszystko Jest Poezją

Data: piątek, 30.09.2022, godz. 20:00
Miejsce:


👉𝗡𝗢𝗪𝗔 𝗣𝗨𝗟𝗔 𝗕𝗜𝗟𝗘𝗧𝗢́𝗪 ‼️👈
🔹 Uruchomiliśmy dla Państwa dodatkową pulę biletów 🔹
🔹 Przygotowaliśmy niespodziankę cenową w sektorach A1 i A5 🔹
🔹 ʙɪʟᴇᴛʏ: https://biletserwis.pl/e/cohen-i-kobiety/
🔹 ᴡʏᴅᴀʀᴢᴇɴɪᴇ: https://fb.me/e/1W245yKtL
Cohen i Kobiety | Grażyna Łobaszewska | Anita Lipnicka | Natalia Kukulska | Daria Zawiałow | Julia Pietrucha | Matylda Damięcka | Barbara Wrońska | Music Company | ArenaOstrów

 

 

Największe wydarzenie kulturalne tej jesieni w Ostrowie Wielkopolskim!

 

Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska i Matylda Damięcka!
Nieczęsto zdarza się, żeby jedno wydarzenie zgromadziło tak wiele znakomitych nazwisk. To czyni koncert Cohen i kobiety na wskroś wyjątkowym.
Nieczęsto zdarza się, żeby jedno wydarzenie zgromadziło tak wiele znakomitych nazwisk.

 

30 września w Arenie Ostrów niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety. Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretowały na nowo czołowe polskie wokalistki, reprezentujące różne style, różne pokolenia.
Za oprawę muzyczną i aranżację koncertu odpowiada producent muzyczny, kompozytor i muzyk, znany chociażby z Republiki – Leszek Biolik.

Cohena znałem właściwie od zawsze. Tak jak słuchacz może poznać artystę. Wielokrotnie porywany muzycznymi fascynacjami, wiedziałem, że zawsze mogę do niego wrócić. I wracałem – mówi Biolik. Prywatnie, możliwość współtworzenia tego koncertu, to dla mnie wielki prezent od życia, możliwość okazania szacunku i niezwykła podróż – podkreśla Leszek.

Koncert jest energetycznym i magicznym spotkaniem przyjaciół, grających utwory mistrza, który swoją twórczością inspiruje artystów od pokoleń. Niezapomniane przeboje In My Secret Life, Suzanne czy Dance Me To The End Of Love w nowym kobiecym wymiarze.

W nowym pokazywaniu Cohena i jego twórczości dużą rolę odkrywa oprawa muzyczna oraz aranżacje, które przenoszą te utwory w nową przestrzeń, nadają nowego wydźwięku. Teksty, ich duch, pozostaje ten sam. Piosenki Cohena doczekały się wielu interpretacji, śpiewają je artyści na całym świecie. Myślę, że jest to jeden z takich twórców, którego dzieła inspirować będą jeszcze wiele przyszłych pokoleń. Cohen to klasyk po prostu. – mówi Anita Lipnicka, a Natalia Kukulska dodaje: Te koncerty mają w sobie niesamowitą moc, również dzięki fantastycznym wokalistkom, ale przede wszystkim za sprawą pięknej muzyki i słów Leonarda Cohena.

 

Anita Lipnicka – Słynny Niebieski Prochowiec (z wizualizacjami Matyldy Damięckiej)- https://bit.ly/3fXaf5K

Natalia Kukulska – Najpierw wziąć Manhattan (live) https://bit.ly/3FZWEF9

 

Arena Ostrów

bilety w cenach 69 -159 zł dostępne na:
www.biletserwis.pl oraz w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury

Bilety dla osób niepełnosprawnych można kupić tylko i wyłącznie, pisząc na adres e-mail: niepelnosprawni@biletserwis.pl

_______________________________________________

Organizatorem wydarzenia jest Ostrowskie Centrum Kultury.
Prosimy na bieżąco śledzić profil wydarzenia jak również stronę internetową www.ockostrow.pl. Więcej informacji na oficjalnym profilu organizatora.