DLA CIEBIE MAMO – koncert życzeń

Data: sobota, 18.05.2024, godz. 19:00
Miejsce: Duża Scena OCK


Wyjątkowy koncert „Dla Ciebie Mamo” to prawdziwa muzyczna uczta z cenionymi przez publiczność utworami polskiej i światowej muzyki estradowej i filmowej. Podróżować będziemy aleją gwiazd i ich  przebojów, które zapisały się złotymi literami na kartach muzyki.

  • Wybitni artyści o unikatowych barwach głosu
  • Orkiestra
  • Utwory dedykowane mamom
  • Życzenia dla mamy

Artyści, którzy doskonale potrafią łączyć klasykę z rozrywką zaśpiewają między innymi: „Lubię wracać tam, gdzie byłem już”, „Dla Ciebie Mamo”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Dumka na dwa serca”, „Nie dokazuj”, ‘Adagio”, You raise me up, i wiele innych pięknych melodii, aż cała sala zaśpiewa z nami.

Przed koncertem zaprosimy Państwa do napisania życzeń (dla mamy, dla innych mam). Podczas koncertu losowo czytać będziemy napisane życzenia na scenie. Będzie to prawdziwy koncert życzeń.

Państwa obecność będzie dla nas zaszczytem.

Bilety: kupbilecik.pl, biletyna.pl KASA OCK.
Bilety grupowe: tel.: 502 467 267 oraz Kasa OCK

 

W koncercie udział biorą:

Edyta Piasecka – solistka operowa i pedagog. Wielokrotnie nagradzana, w tym nagrodą „Gwiazda Wokalistyki”, której repertuar obejmuje różne gatunki muzyczne w tym wybrane utwory estradowe.

Emilia Zielińska – uznana solistka o ciepłym lirycznym głosie, która w swoim repertuarze posiada utwory estradowe i filmowe i musicalowe. Artystka biorąca udział w projektach polskich i międzynarodowych.

Mariusz Adam Ruta – tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Od wielu lat artysta, także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski – wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos o ciemnej barwie. Artysta z bogatym repertuarem muzyki różnego gatunku, mistrzowsko wykonujący utwory E.Presleya i wielu innych gwiazd. Współtwórca projektu „LOVE STORY”.

Orkiestra pod batutą Orlina Bebenowa. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewiczorganizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Producentka tego projektu. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

 

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert „DLA CIEBIE MAMO”.

 

Organizator: Business Art Renata Brukiewicz

Organizator zastrzega możliwość drobnych zmian w repertuarze, obsadach, terminach i formie wydarzenia.