DLA CIEBIE MAMO – koncert życzeń

Data: sobota, 18.05.2024, godz. 19:00
Miejsce: Duża Scena OCK


Niezwykły koncert „Dla Ciebie Mamo – koncert życzeń ” będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników muzyki różnego gatunku.

Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.

W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu w tym te, dedykowane mamom. Usłyszymy między innymi: słynne walce, cudowne utwory a wśród nich: Lubię wracać tam, gdzie byłem już, Mama, Dla Ciebie mamo i wiele innych, Adagio, Dajana, aż cała sala zaśpiewa z nami.

Chcemy by wszystkie mamy, które będą obecne na tym koncercie, poczuły się docenione i kochane. To będzie dla nich niezapomniane przeżycie.

Wystąpią dla Państwa:

Edyta Piasecka – Jedna z najbardziej cenionych solistek sceny operowej, występująca na największych scenach w Polsce i za granicą z wieloma prestiżowymi nagrodami, wśród nich: Nagrodą im. A Hiolskiego oraz International Opera Awards (operowy Oskar). Nominowana także do Paszportu Polityki.

Emilia Zielińska – sopranistka o ciepłej lirycznej barwie głosu i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical, aż po hity filmu i estrady. Laureatka festiwali operetkowych.

Mariusz Adam Ruta. tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Od wielu lat artysta także koncertowy biorący udział w różnych projektach muzycznych Laureat wielu festiwali operetkowych.

Mirosław Niewiadomski – Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos o ciemnej barwie. Artysta z szerokim repertuarem muzycznym od klasyki po rozrywkę. Autor własnych projektów muzycznych.

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa – założyciela orkiestry. Tworzą ją wykształceni muzycy potrafiący wprowadzić wyjątkowy klimat muzyczny. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewiczorganizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

 

Bilety do nabycia:
Do miast wszystkich koncertów:  https://www.kupbilecik.pl/baza/4035/Dla+Ciebie+Mamo/
kupbilecik.pl https://kbq.pl/120640
biletyna.pl https://bilety.io/g1FRs
KASA OCK

Bilety grupowe: tel.: 502 467 267

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

 

Organizator: Business Art Renata Brukiewicz

Organizator zastrzega możliwość drobnych zmian w repertuarze, obsadach, terminach i formie wydarzenia.