Dwie połówki pomarańczy | NOWY TERMIN I GODZINA

Data: piątek, 20.10.2023, godz. 17:30
Miejsce: Duża Scena OCK


Uprzejmie informujemy, że spektakl zostaje przeniesiony z dnia 20 października 2023 na dzień 7 stycznia 2024 na godzinę 17:00.
Bilety zachowują ważność.

 

Zapraszamy na maraton uśmiechu / najbardziej zabawną polską komedię 😊

Czy rozdzielone połówki pomarańczy stanowią koniec jedności ?

Czy dla wielkiej miłości każda połówka potrafi  zrobić wszystko czy prawie wszystko?

,,Dwie połówki pomarańczy” to spektakl o relacjach, uczuciach, miłości małżeńskiej, zazdrości, bólu, tęsknocie… Każda z bohaterek to pewnego rodzaju samotna pomarańcza, zagubiona połówka gdzieś bez innych pomarańczy. Nic nie jest takie oczywiste, jak się wydaje, a „odejście” małżonka nie jest wcale końcem związku, a może wręcz przeciwnie.

Akcja dzieje się w hotelu, do którego trafia wdowa Karolina, na którą czeka psycholog Joanna, która ma pomóc kobiecie dojść do siebie po śmierci męża. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się Alex, rzekomej córki zmarłego, a także wiele innych niespodzianek.

Kolorytu do spektaklu dodaje wesoła babcia Melania – omyłkowo zameldowana w pokoju wdowy, aby przez chwilę odpocząć podczas wesela w hotelu. Jej postać i chęć „wyrwania kogoś” serwuje niezwykły humor do całej historii.

Ogromne pokłady humoru, trafne riposty, nagłe zwroty akcji i przeniesienie sporów w relacjach damsko-męskich na zupełnie nowy poziom to jeden z wielu zalet spektaklu. W sztuce zobaczymy cztery obce sobie kobiety i tą piątą – ukrywająca prawdziwą tożsamość. Zabawnych i absurdalnych pomyłek tu nie ma końca a żarty wywołują salwy śmiechu.

Ten spektakl być może stanowi właściwy przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o tym jaka jest miłość do naszej drugiej połówki?
Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.

Interesujące kreacje aktorskie, świetnie napisany scenariusz, sprawiają, że z zapartym tchem widzowie oglądają spektakl.

Obsada:
Joanna – Jarosław Boberek/Arkadiusz Nader
Karolina – Cynthia Kaszyńska/ Małgorzata Sadowska/ Aneta Todorczuk
Melania – Grażyna Zielińska/ Ewa Złotowska/Katarzyna Trzcińska du Château
Alexis –Urszula Dębska/ Dagmara Bryzek/Wiktoria Wolańska
Pokojówka – Monika Stach/Ada Żakowska

Autor Iga Kownacka / Reżyser Jan Jankowski

Czas trwania spektaklu: 110 minut z przerwą 15 minutową

 

bilety:

Kasa OCK
https://kbq.pl/101577
https://biletyna.pl/event/view/id/340269