Grupa MoCarta na Dzień Kobiet

Data: wtorek, 08.03.2022, godz. 18:00
Miejsce:


Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek zaprasza serdecznie na koncert z okazji Dnia Kobiet. Tym razem, specjalnie dla pań, wystąpi znany i lubiany kwartet smyczkowy Grupa MoCarta.
Grupa MoCarta wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły. W programie “wśród gwiazd” Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki.

J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz – wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę…

Bilety, w symbolicznej cenie, 10 złotych, będą dostępne od 16 lutego, od godziny 9:00, w Ostrowskim Centrum Kultury oraz na stronach biletserwis.pl i biletyna.pl.

miejsce wydarzenia: Arena Ostrów