Heima | koncert na Małej Scenie OCK

Data: sobota, 26.03.2022, godz. 20:00
Miejsce: Mała Scena OCK


 

Z przyczyn niezależnych od organizatora i zespołu informujemy, że koncert zostaje przeniesiony na inny termin. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Zwroty zakupionych biletów można dokonywać w kasie OCK.

Heima to łódzki zespół, który tworzy swój przytulny świat od końca 2017 roku. Ich muzyczna wrażliwość płynnie porusza się między różnymi gatunkami, jak indie pop, art rock czy shoegaze.

O sobie mówią:
„Słuchając naszej muzyki poczujesz się jak w mięciutkim fotelu. Otoczą cię przestrzenne dźwięki gitary i syntezatorów oraz mruczący bas.
Pulsu nada świetnie osadzony rytm perkusji. Wszystko to okryte będzie lekkim wokalem”.

„W domu” to pierwszy album łódzkiego zespołu Heima. Po kilku latach tworzenia i koncertowania artyści wkraczają na salony ze swoim debiutem. „W domu” to zapis twórczości od początku istnienia formacji, do momentu wejścia do studia. To zbiór przemyśleń wszelakich, bez narzucania konkretnego tematu. To pole do ruszenia swoich szarych komórek i znalezienia swojej własnej interpretacji, a nie zastanawiania się „Co autor miał na myśli?”. To muzyka idealna do słuchania w zaciszu swojego domu (jak sama nazwa wskazuje), do popłakania i do uśmiechania. To miejsce, w którym możesz się schronić. To 12 opowieści, w których możesz znaleźć siebie.
„W domu” wydane zostało w lutym 2022 roku przez Agora Muzyka.

 

bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie OCK oraz na www.kultura.pax.pl