KWARTALNIK – KONSTELACJE DŹWIĘKÓW 2023| ENTROPY | PATRYK CANNON | COZY MOSS | BURZANY

Data: piątek, 19.05.2023, godz. 19:00
Miejsce: Forum Synagoga


Po nadzwyczaj udanej pierwszej odsłonie KWARTALNIKA, zapraszamy do Forum Synagoga wielbicieli niebanalnych klimatów i nowoczesnych brzmień na kolejne spotkanie z muzyką łączącą akustyczne, tradycyjne granie z eksperymentem i poszukiwaniem zaskakujących przestrzeni i struktur, dającą wspaniałe możliwości oraz niosącą ze sobą zarówno inspirację, jak i zachwyt, pomieszane to z niepokojem, to znów z czystym relaksem.

W drugiej części KWARTALNIKA zaprezentują się artyści z Warszawy: COZY MOSS (Klaudia Miłoszewska – cozy moss, Cezary Zieliński – gościnnie, instrumental) – których pomysły muzyczne można umieścić pomiędzy melancholijną elektroniką, downtempo, a trip-hopem, z cząstką witch housowego brzmienia, kierującego słuchacza w głębsze zakątki muzyczne.
Kolejne trzy propozycje to nasi „lokalni” twórcy: PATRYK CANNON (Odolanów), ENTROPY (Kalisz) oraz BURZANY (Ilona Dobiszewska – Ostrów Wielkopolski). O każdym z projektów będziemy informować szczegółowo w następnych materiałach zapowiadających to wyjątkowe muzyczne wydarzenie na Facebooku Forum Synagoga.

Zapraszamy do nabywania biletów na te imprezę w cenie 25 zł – w kasie Forum Synagoga oraz na www.bilet.pax.pl