Dla Ciebie Mamo – Najpiękniejsze Melodie Świata z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej Moderato

Data: czwartek, 25.05.2023, godz. 18:30
Miejsce: Duża Scena OCK


Koncert Dla Ciebie Mamo – Najpiękniejsze Melodie Świata z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej Moderato – to unikatowy projekt na polskiej scenie muzycznej, który w tej formule pojawia się po raz pierwszy.

  • Gwiazdorska obsada.
  • Wybitni soliści i muzycy.
  • Najpiękniejsze melodie świata.
  • Wyrafinowany klimat muzyczny.
  • Eleganckie słowo.

 

Wszystko to na jednej scenie dzięki zaproszonym artystom, którym towarzyszyć będzie orkiestra i prowadząca. Całość dopełniona perfekcyjnie dobraną sferą kreacji artystycznej.

Soliści polskiej sceny operowej i operetkowej występujący na największych scenach w Polsce i na świecie zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Klasyka przeplatać będzie się z polską i światową estradą wokalnie i orkiestrowo.

Edyta Piasecka– jedna z najbardziej rozpoznawalnych solistek sceny operowej. Solistka min: Opery Narodowej i Opery Krakowskiej z niezliczoną ilością głównych ról operowych oraz nagród w tym nagroda Gwiazda Wokalistyki.

Emilia Zielińska – uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych.

Mariusz Adam Ruta – tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski – wybitny Polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej oklaskiwanych tenorów.

Orkiestra salonowa MODERATO z Bydgoszczy, to gruntownie wykształceni muzycy, tworzący niepowtarzalną atmosferę i specyficzny klimat muzyki wiedeńskich salonów i koncertów promenadowych. Występy orkiestry znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowite doznań odbiorcom sztuki.

Dyryguje Orlin Bebenow – szef artystyczny autor aranżacji większości utworów.

O słowo zadba Renata Brukiewicz, organizatorka koncertów i gali, jedyna prowadząca w Polsce specjalistka savoir vivre. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

 

bilety: kasa OCK oraz na https://kbq.pl/90313