Ola Kiełb. Motywy Ulotne | 31. Festiwal Wszystko Jest Poezją

Data: niedziela, 01.10.2023, godz. 17:00
Miejsce: Forum Synagoga


„Motywy ulotne” to koncert prezentujący najnowsze muzyczne dzieło Oli Kiełb pod tym samym tytułem. To również najważniejsze wydarzenie tego dnia w kalendarzu festiwalu „Wszystko jest poezją”.

Do wspólnej pracy nad najnowszym albumem Ola Kiełb zaprosiła ostrowskiego muzyka, aranżera i producenta – Marka Raczyckiego, który skomponował muzykę do czterech utworów, ale który przede wszystkim trzymał aranżacyjną pieczę nad całością wydania, które zresztą sam też nagrał.

Na obecnej płycie znalazły się także wiersze ostrowskiego poety – Wojciecha Gawłowskiego. W zgrabnych kompozycjach swój współudział mają również Marek Kurzawa i śp. Zbigniew Heryng.

„Motywy…” to wyraz najbardziej wrażliwych pokładów drzemiących w duszy samej artystki, która tym razem zaprezentuje utwory z towarzyszeniem Przemysława Kiełpińskiego i Szymona Priebe, bydgoskich gitarzystów z duetu AROGANCI.

Zwyczajowo, podczas „Wszystko jest poezją” wręczane zostają nagrody laureatom Ogólnopolskiego konkursu poetyckiego im. Wojciecha Bąka „Struna Orficka”.

Po koncercie odbędzie się również promocja tomiku Pracownia wiersza oraz spotkanie literackie twórców.

Bilety: 30 zł – kultura.pax.pl i kasa Forum Synagoga