Unplugged Songs from the movies 2

Data: niedziela, 22.03.2020, godz. 18:00
Miejsce: Duża Scena OCK


Wokaliści Studia Wokalnego OCK pod kierunkiem Natalii Janowskiej oraz Pauli Pływaczyk
Zespół wokalny Autokorekta pod kierunkiem Pauli Pływaczyk

skład zespołu:
Przemysław Paterka – perkusja
Michał Jakubek – gitara basowa
Mariusz Łęcki- instrumenty klawiszowe, gitara akustyczna.

 

W trakcie koncertu będzie można wesprzeć Stowarzyszenie Qltura21, które organizuje akcję zbiórki pieniędzy na leczenie ANNY GIDASZEWSKIEJ, która walczy z nowotworem.

Można również wspomóc akcję wpłatą na konto 29 1540 1173 2117 4007 1200 0001 Stowarzyszenia Qultura21 z dopiskiem „Pomagam Ani”

Ania ma 28 lat, jest pogodną i zawsze uśmiechniętą osobą. Ten uśmiech w lutym 2018 roku na chwilę przerwała diagnoza, której nikt nigdy nie powinien usłyszeć. Rak piersi złośliwy. Po początkowym szoku i bezradności przyszedł czas na walkę, a uśmiech znów powrócił na jej twarz. Ania przeszła cykl 16 chemii oraz 3 operacje. Po zakończeniu leczenia przyszły wyniki, które jasno pokazały, że była zdrowa. W czasie kiedy Ania czuła się dobrze, robiła w życiu wszystko, żeby wziąć z niego jak najwięcej. Niestety. Kolejny cios nadszedł w lutym 2020 roku. Historia zatoczyła koło. Potwór, który jakiś czas temu grasował w jej piersi, dał przerzuty do bioder i kręgosłupa. W tym momencie dla nas wszystkich nie ma nic ważniejszego, jak pomóc Ani. Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę podczas koncertu Unplugged „Songs from the movies 2”, a uzbierane pieniądze przeznaczymy na kompleksowe leczenie, leki, rehabilitację i wszystko co będzie potrzebne do tego, aby Ania znów stanęła na nogi. Każda złotówka w tym momencie jest na wagę złota. Pomagajmy!

 

bilety: 10 zł kasa ock oraz www.kultura.pax.pl