WYSOKIE PROGI | Audiologs i gość specjalny DreamChach

Data: piątek, 07.10.2022, godz. 20:00
Miejsce: Mała Scena OCK


Wysokie Progi czyli projekt stworzony przez duet Audiologs, który w sposób wykwintny podaje wysokogatunkową mieszankę muzyki elektronicznej. Tym razem prócz Jakuba Kujawy i Radosława Bagrowskiego, w roli gościa specjalnego wystąpi Tomek Moskwa jako DreamChach.

Każdy z tych artystów zabierze Was w podróż przez melodyczne dźwięki, doskonałe basy i spasowane bity. Na pewno nie jest to impreza jednogatunkowa – spodziewajcie się progresywnego grania, idealnie dobranych utworów i przede wszystkim świetnej atmosfery i zabawy.

 

DreamChach – projekt stworzony przez Tomasza Moskwa – pseudonim Czacza.
To melodyjna, marzycielska elektronika, z reguły osadzona na tanecznych, skocznych bitach. Zanim Czacza zaczął działać jako DreamChach, był beatboxerem i perkusistą w kilku innych zespołach… Stąd wziął się duży nacisk na niebanalne konstrukcje bitów.
W 2012 roku DreamChach dał się poznać jako Remixer, zdobywając wyróżnienie w konkursie na utwór promujący Męskie Granie.

 

Audiologs – to projekt muzyczny założony w listopadzie 2021 roku przez dwóch polskich DJ’ów – Jakuba Kujawa oraz Radosława Bagrowskiego.
Celem Audiologs jest rozpowszechnianie muzyki w stylu progressive.
Styl ten jest dość nieoczywisty, ponieważ kryją się za nim podstawy muzyki House i Techno, natomiast linia melodyczna jest tutaj bardziej powolna i rozwijająca się, nie wspominając już o basie, który wypełnia ten gatunek po brzegi. Dlatego sety Audiologs są tak magiczne.

Bilety: 25 zł
do nabycia w kasie OCK oraz na www.kultura.pax.pl