Zdrowe i aktywne lato w mieście dla dzieci i młodzieży
Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi rusza kolejna edycja uwielbianej przez najmłodszych akcji letniej. Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek serdecznie zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w programie „Zdrowe i Aktywne Lato w mieście”. Przez całe dwa miesiące na uczestników czekać będzie mnóstwo darmowych atrakcji – od profesjonalnych treningów sportowych, przez warsztaty artystyczne, aż po plenerowe animacje. …
