35. WŚnR | Big Cyc Akustycznie

Data: czwartek, 13.04.2023, godz. 20:00
Miejsce: Duża Scena OCK


35-lecie pochodzącej z Ostrowa Wielkopolskiego legendy polskiej sceny rock’n’rolla, zespołu BIG CYC i 35. edycja ostrowskiego Międzynarodowego Przeglądu Wszyscy Śpiewamy na Rockowo w jednym! Zaskoczeniem nie będzie fakt, że wydarzy się to w Ostrowskim Centrum Kultury!
Bez zgiełku wzmacniaczy ze skokami nastroju, bez wściekłego jazgotu gitar, za to z niepowtarzalnym klimatem prezentujemy nowe oblicze Big Cyca. W 35 rocznicę powstania zespołu formacja rusza w akustyczną trasę.
BIG CYC AKUSTYCZNIE to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu „unplugged” przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar.

Na koncercie oprócz starych hitów takich jak „Makumba” czy „Rudy się żeni” pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. „Teczka” czy „Nasz PRL”. Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę.

Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma. By się dowiedzieć co jeszcze rockandrollowa ekipa BIG CYC w wersji akustycznej warto wybrać się na koncert.
BIG CYC rusza w urodzinową trasę nie możesz tego przegapić.

bilety: 60 zł (do nabycia w kasie OCK oraz na www.bilet.pax.pl)