Adam Fulara | spotkanie i mini koncert

Data: czwartek, 30.09.2021, godz. 19:00
Miejsce: Mała Scena OCK


Ostrowskie Centrum Kultury zaprasza na niecodzienne spotkanie:)

W sprzedaży właśnie pojawiła się książka Adama Fulary „Zrozumieć język muzyki”. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto kocha zarówno muzykę w ogóle jak i improwizacje muzyczne. To kompendium wiedzy o improwizowaniu stało się podręcznikiem dla młodych adeptów sztuki gry na gitarze m.in. w ostrzeszowskiej Szkole Zespołów Adama Fulary pod patronatem magazynu „Gitarzysta”.
Zachęcamy do odwiedzenia strony https://metoda.fulara.com/, gdzie można m.in. zamówić podręcznik, posłuchać nagrań.

W trakcie wieczoru autorskiego, związanego z premierą książki „Zrozumieć język muzyki”, odbędzie się wyjątkowy mini koncert! Podczas spotkania Adam Fulara zaprezentuje tzw. „Efekt Mozarta” – muzyczne „czary-mary”, czyli realną siłę, jaką daje rozumienie i słyszenie muzyki.

Adam Fulara – kompozytor, gitarzysta, pedagog, twórca autorskiej metody improwizacji. Zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu Improwizacji Gitarowej.
Koncertuje solo i z Full-X trio, w kraju i za granicą na licznych festiwalach gitarowych (m.in. w USA na The Great Guitar Escape w Nowym Jorku i w The Great American Music Hall w San Francisco).
Nagrał dwie autorskie płyty ze swoim trio. Promuje postawę autentyzmu: świadomego kształtowania własnego stylu. Od 2008 roku prowadzi szkołę muzyki rozrywkowej.

po spotkaniu możliwość zakupu książki „Zrozumieć język muzyki”
wstęp wolny

Warunki organizacji wydarzeń kulturalnych w obiektach zamkniętych ze względu na zagrożenie spowodowane COVID19:
– widownia ograniczona do 75% miejsc
– do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione
– obowiązkowe zakrywanie ust i nosa dla uczestników na terenie obiektu