Grażyna Łobaszewska – 50 lat na scenie | gościnnie: Natalia Kukulska, Skubas | Ostrów Wlkp. – Rynek

Data: piątek, 24.06.2022, godz. 20:00
Miejsce:


Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek zaprasza na koncertowe i kulturalne otwarcie lata. Cykl wakacyjnych wydarzeń otworzy koncert wspaniałych artystów. Na ostrowskim Rynku wystąpią Grażyna Łobaszewska, Natalia Kukulska i Skubas! Koncert będzie również muzycznym podziękowaniem dla wszystkich wolontariuszy, szczególnie z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy w tym trudnym czasie ostatnich trzech miesięcy okazali pomoc naszym przyjaciołom z Ukrainy.
Rozpoczęcie lata będziemy świętować w Ostrowie Wielkopolskim razem z obchodami 50-lecia działalności artystycznej Grażyny Łobaszewskiej, która słynie z takich hitów jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy” czy „Ludzie z duszą”. W 2022 roku wybitna wokalistka świętuje 50-lecie działalności!

Artystka od lat zachwyca publiczność. Wykonuje piosenki napisane specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych i muzyki gospel.

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy i kunsztu wykonawczego, to znajdziesz je podczas wyjątkowych koncertów jubileuszowych artystki. Nie zabraknie pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego.

Podczas koncertów Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie zespół Ajagore, a także niezwykli goście. Na scenie zobaczymy m.in. SKUBASA czy Natalię Kukulską.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

miejsce wydarzenia: Rynek