Orkiestra Na Dużym Rowerze | Big Bike Orchestra | koncert Amfiteatr

Data: niedziela, 26.06.2022, godz. 18:00
Miejsce: Amfiteatr


Niewielu to potrafi… jechać i grać!

 

Nazwiemy to przygodą na dwóch kółkach i sześciu siodełkach. Mobilną harmonią dźwięków. Niezwykłym performancem czesanym wiatrem podczas jazdy. Szalonym doświadczeniem. Imponującym projektem. Dobrą zabawą z odrobiną sportu. Czy jesteśmy kreatywni? Tak! Czy jesteśmy zwariowani? Oczywiście! Czy jesteśmy ambitni? Bez dwóch zdań!

Dużo o nas mówią. Pojawiamy się na ulicach małych miast i wielkich metropolii. Już się znamy! Uśmiechamy się do wszystkich podczas eventów. Jesteśmy tam, gdzie coś się dzieje. Towarzyszy nam pasja, dobry humor i odrobina nonszalancji. Doskonale wiemy, jak zrobić prawdziwy muzyczny freakshow! Poprawiamy nasze szelki, zakładamy kapelusze i gramy – jadąc!

Poznamy się bliżej? Żwawo wsiadamy na ramę! Proszę się nie obawiać. Pokażemy ludziom jaka to świetna zabawa – synchronicznie prowadzić nasz rower w rytm bałkańskich dźwięków. Naszym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Naszymi deskami teatru są uliczki, łąki oraz kocie łby na rynku miasta. Za mankietami białych koszul ukrywamy muzyczne brzmienia. Na bis zostawiamy tęsknotę i cudne wspomnienia. Chodzą Państwu już po głowie te dźwięki?

To jedyny taki projekt Polsce, a może i na świecie! Nasze koncerty to niezapomniane doświadczenie i oryginalna forma spędzenia wolnego czasu. My się zawsze dobrze bawimy – dajmy więc trochę radości innym. Mamy oryginalny repertuar, a jak trzeba wciągamy publiczność do wspólnej zabawy. Z nami nigdy nie jest nudno, za to zawsze bezpiecznie. Jesteśmy artystami, melomanami, przyjaciółmi. Niewielu to potrafi… jechać i grać tak jak my czyli Orkiestra Na Dużym Rowerze.