WIECZORY KOMEDIOWE | IMPROOSTRÓW + GOŚCIE SPECJALNI

Data: czwartek, 26.10.2023, godz. 19:00
Miejsce: Mała Scena OCK


Wieczory komediowe to krótkie formy improwizowane. Dynamika spektakli w głównej mierze opartej o sugestie publiczności. Za każdym razem widzowie stawiają przed aktorami kolejne wyzwania. A wszystko to wiedzione tylko i wyłącznie przez wyobraźnię i inwencję widowni i przyjmujących wyzwanie wykonawców. Szybkie zwroty akcji, dowcipne dialogi, świetna zabawa.
Otwarci na spontaniczność, w totalnym wyzbyciu się potrzeby komercjalizmu, twórczo do zadania podchodzący aktorzy, włączając każdorazowo w to wydarzenie żywo reagująca publiczność.
Mieszanka komedii improwizowanej i dobrej zabawy.

Każde ze spotkań wzbogacone o stand up GOŚCIA SPECJALNEGO.
Tym razem GOŚCIEM SPECJALNYM będzie Paweł Reszela.

PAWEŁ RESZELA komik, aktor, autor tekstów, jeden z prekursorów klasycznych występów Stand-Up w Polsce. Pochodzi z naszego miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Główną cechą występów Pawła Reszeli jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Wieloletnie doświadczenie sceniczne i współpraca z Grzegorzem Halamą gwarantują wspaniałą zabawę z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Potwierdzają to liczne nagrody publiczności na festiwalach kabaretowych w całej Polsce. Paweł udział w realizacjach telewizyjnych: HBO -„HBO Stand-Up Comedy Club” POLSAT „Stand-Up. Zabij mnie śmiechem”

Tymczasem Drodzy Widzowie – rezerwujcie w swoich kalendarzach raz w miesiącu czwartkowy wieczór na WIECZORY KOMEDIOWE z teatrem Impr00strów i jego gośćmi.
Pierwszy raz widzimy się w ostatni czwartek miesiąca, 26 października.

 

bilety: 15 zł (do nabycia w kasie OCK)
liczba miejsc siedzących ograniczona