KF „Komeda na Wolności” | C’mon C’mon

Data: poniedziałek, 28.02.2022, godz. 19:00
Miejsce: Ostrowskie Centrum Kultury


C’MON C’MON
reżyseria: Mike Mills
dramat, USA, 108 min

Film opowiada historię nowojorskiego dziennikarza radiowego (Joaquin Phoenix), który przemierza kraj i zadaje pytania młodzieży. Pyta o przyszłość, marzenia i plany. W podróży towarzyszy mu jego 9-letni siostrzeniec  Jesse. Ta wyprawa to nauka odpowiedzialności, słuchania i poznawania. Zarówno dla radiowca jak i dziewięciolatka. Ostatecznie, wspólnie spędzony czas okazuje się wartościową lekcją. „C’mon C’mon” z wybitną rolą Joaquina Phoeniksa, uderza prostotą i skromnością. Film mówi
o sprawach najistotniejszych, ale robi to w sposób mądry i dyskretny . To film o tym, co najważniejsze w życiu — potrzebie czułości i bliskości.

 

Nowe obostrzenia

W związku z obowiązującymi nowymi obostrzeniami epidemiologicznymi, od 15 grudnia 2021 roku podczas wydarzeń organizowanych w Ostrowskim Centrum Kultury i w Forum Synagoga, może być zajęte 30% miejsc na sali.
Do limitu 30 % nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko Covid-19.
Ze względu na bezpieczeństwo Uczestników wydarzeń Ostrowskie Centrum Kultury ustala szczególne zasady udziału w wydarzeniach kulturalnych. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniach jest posiadanie przez uczestnika wydarzenia Unijnego Certyfikatu Covid dokumentującego zaszczepienie.
Okazywanie powyższego dokumentu jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Nadal pozostaje obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000231101.pdf

 

bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie OCK oraz na www.kultura.pax.pl