KF „Komeda na Wolności” | (Nie)długo i szczęśliwie

Data: poniedziałek, 21.02.2022, godz. 19:00
Miejsce: Ostrowskie Centrum Kultury


(NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE
reżyseria: Paolo Costella
komedia, Włochy, 101 min

„(Nie)długo i szczęśliwie” to luźno inspirowana prawdziwą historią opowieść o czterech małżeństwach, które dowiadują się, że ich śluby są nieważne, ponieważ zostały udzielone przez mężczyznę podszywającego się pod księdza. Tym samym muszą podjąć decyzję, czy chcą ponownie stanąć na ślubnym kobiercu i po raz kolejny wypowiedzieć sobie sakramentalne „tak”, czy może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do poszukania nowej życiowej ścieżki. Komedia zamienia się w dramat. Padają pytania na temat związków naznaczonych rutyną i nudą, sercowych problemów, wierności, szczerości i pragnienia zmiany.

 

Nowe obostrzenia

W związku z obowiązującymi nowymi obostrzeniami epidemiologicznymi, od 15 grudnia 2021 roku podczas wydarzeń organizowanych w Ostrowskim Centrum Kultury i w Forum Synagoga, może być zajęte 30% miejsc na sali.
Do limitu 30 % nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko Covid-19.
Ze względu na bezpieczeństwo Uczestników wydarzeń Ostrowskie Centrum Kultury ustala szczególne zasady udziału w wydarzeniach kulturalnych. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniach jest posiadanie przez uczestnika wydarzenia Unijnego Certyfikatu Covid dokumentującego zaszczepienie.
Okazywanie powyższego dokumentu jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Nadal pozostaje obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000231101.pdf

 

bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie OCK oraz na www.kultura.pax.pl