Koncert Wiedeński – Orkiestra Księżniczek

Data: piątek, 12.04.2024, godz. 17:00
Miejsce: Duża Scena OCK


Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego! Koncert Wiedeński 12 kwietnia w Ostrowskim Centrum Kultury!

Jedyny taki projekt na Świecie – Koncert Wiedeński – Orkiestra Księżniczek. Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne oraz przepiękne projekcje multimedialne. Doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru! Koncert Wiedeński to wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!

To już trzecia odsłona bestselleru na polskiej scenie muzycznej. Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! To wszystko do zobaczenia i usłyszenia już 12 kwietnia w Ostrowskim Centrum Kultury!


Bilety na www.orkiestraksiezniczek.pl