SOUND’N’GRACE | koncert

Data: sobota, 26.06.2021, godz. 20:00
Miejsce:


Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego zaprasza na koncertową inauguracje wakacji
Sound’n’Grace to polski chór wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk. Historia zespołu sięga 2005 roku, kiedy to Anna Żaczek-Biderman i Kamil Mokrzycki powołali projekt do życia. Przez ponad 15 lat istnienia artyści zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce.
Od tytułu „Najlepszego chóru w Polsce” wg jurorów programu „Mam Talent”, po liczne współprace z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak, Mrozu, Afromental, Margaret, Zbigniew Wodecki czy Maryla Rodowicz.
Piosenki Sound’n’Grace można było usłyszeć również w filmie “Listy do M2” oraz w serialu “Prawo Agaty”.
MTV Europe Music Awards okrzyknął S’n’G „Najlepszym Polskim Wykonawcą 2015”, zaś album „Atom” w ciągu niespełna roku okrył się platyną.
Największe przeboje to “Dach”, “Na pewno”, “Idealnie”, utwór “100” z gościnnym udziałem Filipa Lato czy “Nic do stracenia” z Mrozem.
Łącznie zespół wydał trzy autorskie albumy – “Atom”, “Życzenia” oraz najnowszy “Początek”, pochodzący z 2021 roku. Album promuje singiel “Nasz ślad” nagrany wspólnie z Kamilem Bednarkiem. Nie zabrakło również międzynarodowej współpracy. Utwór “Cut through” powstał przy udziale amerykańskiego wokalisty i producenta Josefa Hedingera. To kompozycja, nad którą pracowały topowe nazwiska ze świata muzycznego, m.in. 10-krotni zdobywcy nagród Grammy – Bruno Mars i Philip Lawrence.
„Początek” to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Album idealny na współczesne czasy.
Zespół liczy ponad 18-stu wyjątkowych wokalistów. Koncertuje w składzie 10-osobowym, któremu towarzyszą jedni z najlepszych muzyków w naszym kraju.
Koncerty Sound’n’Grace to genialne głosy, niezapomniane dawka pozytywnej energii i muzyki zagranej na najwyższym poziomie.