WIELKI KONCERT NOWOROCZNY

Data: piątek, 05.01.2024, godz. 19:00
Miejsce: Duża Scena OCK


BEATA KLIMEK Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i JAROSŁAW LISIECKI Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na uroczyste wejście w Nowy 2024 rok z Wielkim Koncertem Noworocznym w Ostrowskim Centrum Kultury.
Wyjątkowe wydarzenie na Dużej Scenie w znakomitej obsadzie  kobiecych i męskich głosów z towarzyszeniem orkiestry salonowej.

A zatem, czy jest coś piękniejszego niż połączenie trzech ujmujących sopranów i trzech wyjątkowych tenorów w jednym spektakularnym koncercie? Przygotujcie się Państwo na magiczną podróż w świat muzyki operowej i klasycznej pod batutą wybitnego dyrygenta, Orlina Bebenowa, w towarzystwie Orkiestry Moderato.
W repertuarze koncertu pojawią się m.in. klasyczne arie operowe i operetkowe, przebojem muzyki rozrywkowej…

Gwiazdami wieczoru będą:

VINCERO. (Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski, Mariusz Adam Ruta)
Vincero to zupełnie nowy wymiar tej muzycznej tradycji. Zestawienie trzech niezwykle utalentowanych tenorów. To prawdziwy festiwal głosu i emocji. Poza tym ogromne poczucie humoru, znakomita interakcja z publicznością.

SOPRANISSIMO. (Joanna Horodko, Agnieszka Adamczak-Hutek, Agnieszka Sokolnicka)
Niezwykle utalentowane sopranistki, których głosy brzmią niczym anioły śpiewające prosto z nieba. Ich czystość i siła dźwięku są w stanie rozczulić nawet najtwardsze serca. Wyjątkowe połączenie siły i delikatności.

ORKIESTRA MODERATO to prawdziwa perła wśród zespołów orkiestrowych. Jej muzyka potrafi poruszyć najgłębsze emocje i przenieść nas do innych światów. Pod batutą Orlina Bebenowa, ta orkiestra jest gwarancją niesamowitych doznań muzycznych.

Występy Orkiestry Salonowej znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez artystów, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowite doznań odbiorcom sztuki.

Orkiestra Salonowa współpracuje z wieloma śpiewakami, chórzystami, tancerzami i artystami z całego kraju. Koncertowała m.in. z Wiesławem Ochmanem, Haliną Kunicką, Ewą Bem, Renatą Przemyk, Andrzejem Grabowskim, Arturem Andrusem…

Bilety w cenie 150 zł
Rezerwacja od 13 listopada 2023, sprzedaż od 2 stycznia 2024.