WIECZÓR DLA DUSZY | Radość codzienności | Ludzie dla ludzi

Data: niedziela, 24.03.2024, godz. 17:00
Miejsce: Duża Scena OCK


„Wieczór dla duszy”

„Radość codzienności” to tytuł tegorocznego „Wieczoru dla duszy”, który będzie miał miejsce w Ostrowskim Centrum Kultury. Koncert organizowany przez Stowarzyszenie „Ludzie dla ludzi” odbędzie się w niedzielę, 24-go marca o godzinie 17:00.

Po raz trzynasty organizowany jest nastrojowy koncert, podczas którego będzie można wysłuchać refleksyjnych opowiadań autorstwa salezjanina Bruno Ferrero. Ponadto zabrzmią melodie i piosenki wykonywane przez Big Band „Po Godzinach”. Koncert jest wydarzeniem charytatywnym, podczas którego będą zbierane fundusze na leczenie i rehabilitację małego Piotrusia. W koncercie wezmą udział przyjaciele Stowarzyszenia „Ludzie dla ludzi”.

Początki tych nastrojowych koncertów sięgają roku 2010. Wtedy pojawiła się idea zorganizowania spotkania dla mieszkańców społeczności lokalnej. Hasłem przewodnim pierwszego koncertu był tytuł jednego z tomików wierszy salezjanina zatytułowany „Ważna róża”.

Zaproszenia na koncert „Radość codzienności” można odbierać od poniedziałku 11 marca w Ostrowskim Centrum Kultury przy ulicy Wolności 2 oraz w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 9 przy ulicy Asnyka 26 w Ostrowie Wielkopolskim. Ilość miejsc ograniczona.